Zakończenie roku szkolnego 2001/2002
klas III gimnazjum

20 czerwca 2002 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla gimnazjum i liceum. Uczniowie klas III gimnazjum byli szczególnymi uczestnikami tej imprezy, ponieważ kończyli już naukę i pobyt w gimnazjum.
InscenizacjaDyrekcja naszej szkoły wręczyła najlepszym uczniom świadectwa ukończenia gimnazjum i nagrody dla nich i dla innych, którzy w jakiś sposób wyróżnili się swoją pracą lub działalnością na terenie szkoły.
To głównie dla nich klasy II gimnazjum przygotowały inscenizację poetycko - muzyczną, w której przypomnieli im kolejne etapy ich "naukowego" życia. Co niektórym uczniom, a właściwie uczennicom, zakręciła się łezka z żalu, że trzeba opuszczać szkołę, w której spędziło się tyle lat i rozstać ze swoimi kolegami i koleżankami.Podziękowania
Uczniowie klas III podziękowali nauczycielom na trzyletni trud ich nauczania i opiekę oraz wręczyli im na pożegnanie kwiaty.
Potem odbyły się w klasach ostatnie spotkania z wychowawcami, gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum. Również inne klasy spotkały się w klasach ostatni raz przed wakacjami, gdzie także dostali świadectwa ukończenia danej klasy (z paroma wyjątkami).

...A dwa tygodnie wcześniej dzisiejsi abiturienci gimnazjum bawili się na balu gimnazjalnym. Może nie był to bal z prawdziwego zdarzenia, ale stroje co nie których dziewcząt (o makijażu nie wspomnę...) były naprawdę balowe, co chyba można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach. Rodzice przygotowali im suto zastawiony stół, gdzie po męczących tańcach chętnie odpoczywali i uzupełniali "wytańczone" kalorie.
Klasa IIIbKlasa IIIfKlasa IIIc
Klasa IIIdKlasa IIIeKlasa IIIa
W przerwie zabawy odbyła się "sesja" zdjęciowa, gdzie poszczególne klasy uwieczniły się na fotografiach wraz z wychowawcami i naszą dyrekcją, jak również zrobili sobie wspólne zdjęcie (ponad 120 osób!) czy tzw. "zbioróweczkę".
Wszystkie klasy...A wszystko to było również filmowane przez naszą panią pedagog, panią Urszulę i jest do obejrzenia na kasecie....i niektóre dziewczęta>

Strona główna gimnazjum