Up „Od zabawy do programowania”

Uwaga!

Już wkrótce ruszają w naszej szkole, w ramach projektu „Otwieramy młodzieżowe laboratoria nauki”, zajęcia „Od zabawy do programowania”.
Celem ich jest rozwijanie zainteresowań programistycznych uczniów, którzy na zajęciach dodatkowych zapoznają się z tworzeniem obiektów z kloców Lego i ich programowaniem. Program jest głównie adresowany do uczniów klas drugich gimnazjum. Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w tych zajęciach!

Całkowita ilość zdjęć: 0 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc