Up Wyniki konkursu matematycznego PANGEA

3 marca 2016 roku odbył się szkolny etap Konkursu Matematycznego PANGEA. Organizatorami konkursu są Międzynarodowe Szkoły Meridian oraz Uczelnia Vistula. Konkurs Matematyczny PANGEA przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. Podzielony jest na dwa etapy: szkolny i finałowy. Etap szkolny przeprowadzany jest w szkole a etap finałowy w Warszawie i Wrocławiu.
     W naszej szkole w konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.
Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskał uczeń klasy 4b szkoły podstawowej Kacper Przywara i został zaproszony do udziału w etapie finałowym, który odbędzie się 29 kwietnia w Warszawie. Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(A.K.)

Całkowita ilość zdjęć: 0 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc