Dni otwarte szkoły

Zespół wokalnyPrezentacja plakatu W dniu 4 czerwca 2002 r. odbyła się impreza pt: "Dni otwarte szkoły", mająca na celu zaprezentowanie naszej szkoły uczniom szkół podstawowych z naszej gminy.
Przyjechali uczniowie najstarszych klas z Chruśliny, Boisk i Prawna. Nas reprezentowli uczniowie klas szóstych.
Na początku odbyła się prezentacja poszczególnych szkół, podczas której uczniowie śpiewali piosenkę o swojej szkole i prezentowali plakaty na temat: "Bezpieczna szkoła". W przerwach śpiewał nasz zespół wokalny dziewcząt z gimnazjum i liceum.

Przeciąganie linyTaniec Potem zaczęły się konkurencje sportowe (przekładanie szarfy, rzut do celu) przeplatane różnymi konkursami: na początek "Przepis na dobry humor", następnie "Kalambury" i "Taniec na gazecie". Aby uczestnicy imprezy trochę odpoczęli przed kolejnym wysiłkiem, przerwy wypełniały tańcem nasze dziewczyny.
A takim wysiłkiem faktycznie było przeciąganie liny, jak widać na zdjęciu. Gorący doping jeszcze bardziej zagrzewał zawodników do walki.

Konkurs w OpoluScenka teatralna
Następnie uczniowie naszego gimnazjum przedstawili scenkę dotyczącą uzależnień, którą wcześniej prezentowali na konkursie w Opolu, gdzie zdobyli pierwsze miejsce wygrywając mnóstwo nagród dla naszej szkoły (co widać na zdjęciu).

Pokaz mody Kolejny konkurs to "Reklama klasy", po którym nastąpiła chyba najbardzej oczekiwana konkurencja: "Pokaz mody bezguścia" Niektóre stroje pewnie zrobiłyby furorę na światowych pokazach mody!
Gdy opadły emocje na zakończenie zatańczył zespół taneczny i goście udali się na obiad. Zadowoleni (bo najedzeni) rozpoczęli zwiedzanie naszej szkoły, do której, już jako uczniowie gimnazjum, będą chodzić od września.

Strona główna gimnazjum