Up Letnie warsztaty językowe 2015. Slideshow

Podczas wakacji w ZSO w Józefowie nad Wisłą odbyły się warsztaty językowe z języka angielskiego w ramach realizowanego projektu „English Adventure”.
    Nasze warsztaty odbyły się w dniach 24-28 sierpnia. Podczas zajęć uczyłyśmy się języka angielskiego w formie zabawy. „Peel Bananas” to jedno z ćwiczeń – energizes, które pomaga szlifować nasz język. Opowiadałyśmy o swoich wakacjach i marzeniach, nauczyłyśmy się także tańca amerykańskiego. Zrobiłyśmy kilka prac plastycznych, które zostały wyeksponowane w kąciku projektu na szkolnym korytarzu.
    Dokształcałyśmy własny angielski również poza szkołą zamawiając pizze w języku którego się uczymy. W czasie zajęć nauczyłyśmy się wielu nowych słówek, struktur leksykalno - gramatycznych. Opiekunką naszych letnich warsztatów była nauczycielka języka angielskiego oraz koordynator szkolnego projektu pani Ludmiła Makoviychuk.

Patrycja Kręcisz
uczestniczka programu ET.

newspaper

Całkowita ilość zdjęć: 4 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc