Up Święto Niepodległości - warsztaty dla najmłodszych Slideshow

10.11.2018 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach, które zostały zorganizowane w 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie dowiedzieli się dlaczego 11 listopada jest dniem, w którym obchodzimy odzyskanie niepodległości. Wysłuchali pieśni patriotycznych, poznali „ojców” niepodległej Polski, dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat Józefa Piłsudskiego, obejrzeli prezentacje multimedialną .
    W drugiej części zajęć uczniowie klas I-III wykonali godło Polski wpisane w serce, pokolorowali portret Józefa Piłsudskiego, z puzzli ułożyli mapę naszego kraju. Natomiast przedszkolaki przemaszerowały korytarzami naszej szkoły trzymając w ręku wykonane przez siebie flagi.
    Uczniowie mieli okazję przekonać się, że Święto Odzyskania Niepodległości jest nie tylko doniosłe, ale również radosne. (A.I.)

1
21
22
23