Up Sprzątanie grobów Slideshow

Przed Świętem Zmarłych pamiętamy o grobach tych, których bliscy dawno już nie żyją lub są daleko.
    Jak co roku Szkolne Koło PCK i Samorząd Uczniowski odwiedzili cmentarz żołnierski w Rybitwach i posprzątali groby zmarłego tragicznie przed wojną nauczyciela oraz zasłużonego dla mieszkańców jeszcze w XIX w. lekarza-społecznika. Posprzątaliśmy także okolice pomnika partyzantów w Borze.
    Czy wiecie, że już od dawna informacja o rybickim cmentarzu wojennym i spis pochowanych tam żołnierzy armii austriackiej są dostępne w internecie? Zajrzyjcie na stronę www.rowery.olsztyn.pl/wiki/miejsca/1914. (U.S.)

DSCF1421
DSCF1422
DSCF1432
DSCF1435