Up Akcja "Polacy - Rodakom" Slideshow

Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Liceum zaangażował się w XVI edycję akcji „Polacy- Rodakom”. Wobec trudnej sytuacji Polaków mieszkających za wschodnią granicą już po raz 16 organizowana jest zbiórka i przygotowanie paczek świąteczno-noworocznych dla Polskich dzieci mieszkających na Białorusi i Ukrainie. W naszej szkole zbieraliśmy dary, w postaci maskotek, zabawek, książek, puzzli oraz trwałej żywności.
     11 grudnia przekazaliśmy fundacji „Przeszłość- Przyszłości” około 70 maskotek, 30 książek, 5 pudełek puzzli i około 40 kg żywności. Dziękujemy darczyńcom za gorące i otwarte serca... Uroczystość oficjalnego przekazania darów odbędzie się 20 grudnia w Pałacu Czartoryskich w Puławach. Więcej o akcji można poczytać na stronach fundacji „Przeszłość – Przyszłości”.(J.M.)

imp 053
imp 056
imp 058
imp 059