Up Spotkanie z przedstawicielami PCK Slideshow

29 marca uczniowie naszej szkoły spotkali się z pracownikami Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża. Spotkanie to miało na celu przybliżenie młodzieży historii, celów i głównych nurtów działalności PCK na świecie i w Polsce. Prezentacja, slajdy i spoty zrobiły na wszystkich wielkie wrażenie. Ogromnie spodobała się także zabawa dla grup klasowych, która miała przybliżyć zasady działalności PCK, a są to: humanitaryzm, bezstronność, neutralność, niezależność, dobrowolność, jedność, powszechność. Mamy nadzieję, że powstające w naszej szkole Koło PCK zyska dzięki temu spotkaniu licznych członków. (U.S.)

mar 554
mar 556
mar 557
mar 558