Up Wyjazd do OCK na film "Wyklęty" Slideshow

We wtorek uczniowie naszego gimnazjum wybrali się do Opolskiego Centrum Kultury w Opolu Lubelskim na film „Wyklęty”.
W budynku OCK gimnazjaliści mieli okazję podziwiać wystawę prac uczniów Szkoły Drzewnej i Leśnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego z Garbatki-Letnisko. W holu głównym Opolskiego Centrum Kultury obejrzeliśmy prace absolwentów, którzy zdobyli nagrody na Międzynarodowych Targach w Poznaniu m.in. „Drewniany Ścigacz” wykonany przez Krzysztofa Rogulskiego, który zdobył I miejsce w konkursie „Wyczarowane z drewna”, „Drewniany rower” pracę Mateusza Bachanka czy „Kask Roberta Kubicy”- wykonany przez Bartłomieja Ziemka.     Prezentowane prace zrobiły duże wrażenie na naszych uczniach. A potem również dużo wrażeń dostarczył film. (J.M.)

krak 005
krak 009
krak 011
krak 012