Up VII Turniej Karate i zawody strzeleckie Slideshow

VII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel

17 stycznia 2016 r. odbył się VII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel. Wzięło w nim udział ponad 180 zawodników z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin, m.in. z Lublina, Zamościa, Łęcznej, Krosna, Chodla, Kraśnika oraz reprezentacja z Czech. Wśród nich było dziesięcioro podopiecznych sensei, Sebastiana Olszaka z sekcji Józefów nad Wisłą: Anna Dymek, Małgorzata Dymek, Klaudia Moleśtak, Oliwia Waleryś, Justyna Dudzik, Artur Dudzik, Bartosz Kucharczyk, Kacper Tyniec, Michał Gałkowski, Łukasz Grzegorczyk.
    Dwóm zawodnikom udało się zakończyć prestiżową rywalizację na podium: Oliwia Waleryś w kumite dziewcząt w kategorii rocznik 2003-2004 w wadze średniej zdobyła drugie miejsce, a Bartosz Kucharczyk w kumite chłopców z rocznik 2006-2007 w wadze ciężkiej zdobył trzecie miejsce. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
    Wśród wielu kibiców nie zabrakło wójta naszej gminy – Grzegorza Kapicy. Organizatorom dziękujemy za sprawną organizację i miłą atmosferę podczas turnieju. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Za: Urząd Gminy w Józefowie nad Wisłą
karate

W strzelaniu też jesteśmy super...

W grudniu odbyły się Zawody Powiatowe o Puchar firmy Probatus. Na strzelnicy sportowej w Łaziskach swoją formę prezentowało 70 zawodników. W turnieju uczestniczyły szkoły z Józefowa nad Wisła, Kraczewic, Opola Lubelskiego i Poniatowej.
    Nasze gimnazjum zajęło II miejsce w zawodach drużynowych, a najlepszym strzelcem w powiecie okazał się Artur Stadnik, uczeń III A. Strzelcy z naszego liceum uplasowali się na miejscu III. LOK w naszym Zespole Szkół Ogólnokształcących działa wiele lat. Obecnie opiekunem jest pan Piotr Wrona. Szkolne Koło Strzeleckie promuje i stymuluje rozwój amatorskiego sportu strzeleckiego i kształtuje postawy patriotyczno-obronne wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. zwycięstwa w Mikołajkowych Turniejach o Puchar Wójta Gminy Józefów nad Wisła, Turniej o Puchar Starosty Opolskiego i inne.
    Zawody strzeleckie odbywające się w naszej szkole, organizowane są pod patronatem Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju w Opolu Lubelskim.
    Gratulujemy i życzymy samych strzałów w dziesiątkę. (M.N.)

Całkowita ilość zdjęć: 1 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc